REISHI KAPSULY 60ks

REISHI KAPSULY 60ks

Kód produktu: 580
Vernostné body: 87
Dostupnosť:
Momentálne vypredané
Cena: 17,50€ Cena vo vernostných bodoch: 1750

Produkt REISHI je výživový doplnok obsahujúci výťažok z huby Ganoderma lucidum (Leskokorka lesklá). Pomocnou zložkou v produkte je hydroxypropylmetylcelulóza (HPMC) - obal kapsuly.

Huba Reishi (lat. Ganoderma lucidum) je vzácnym druhom huby, označovaná ako huba "večnej mladosti" alebo huba "nesmrteľnosti". Je veľmi populárna vďaka svojej efektívnosti a absencii vedľajších účinkov. Huba Reishi obsahuje významné zložky ako organické germánium, polysacharidy, triterpenoidy, adenozín, vitamíny a minerálne látky. V Číne túto hubu lekári využívajú pri liečení rôznych ochorení ako hypertenzia, alergie, astma, cukrovka, anorexia a pri kardiovaskulárnych ťažkostiach.

ZLOŽENIE

Reishi (Ganoderma lucidum) - prášok                                 270 mg                          
Hydroxypropylmetylcelulóza (HPMC)    obal kapsuly

DÁVKOVANIE: 1-2 kapsuly dvakrát denne

Upozorňujeme, že produkt REISHI nie je liek, ale výživový doplnok a jeho užívanie na rozdiel od lieku nelieči. Produkt je vo forme mäkkých kapsúl určených na vnútorné použitie.

Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy! Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov! Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Uchovajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste!

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -            +

Opište kód z obrázku: