COUNTRY LIFE

Doprava zdarma

nad 20€

Viac info

COUNTRY LIFE

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
 • Slnečnica lúpaná 100g BIO CL
       Slnečnicové semienka sú vynikajúci zdroj vlákniny, proteínov, vitamínu E a vitamínov radu B, plus minerálov, ako je draslík, horčík, železo, fosfor, selén, vápnik a zinok. Okrem toho obsahuj&ua..
  0,75€
 • Kokosové chipsy 150 g BIO COUNTRY LIFE
  Okrem horčíku (ktorého máme v potrave zvyčajne málo) kokosový orech obsahuje aj iné minerály dôležité pre svalovú sústavu a kosti, napríklad vápnik a fosfor. Najviac zastúpenou živinou v kokose s&u..
  1,65€
 • Tekvica lúpaná svetlá 100g BIO CL
       Vzhľadom k vysokému obsahu zinku sa tekvicové semená odporúčajú pri problémoch s prostatou. Jeden gram tekvicových semien obsahuje rovnaké množstvo aminokyseliny tryptofánu ako pohár mlieka; vďaka tomu s..
  1,50€
 • Kokos strúhaný nepražený 200g BIO CL
       Okrem horčíka (ktorého máme v potrave obvykle málo) kokosový orech obsahuje aj iné minerály dôležité pre svalovú sústavu a kosti, napríklad vápnik a fosfor. Najviac zastúpenou živi..
  1,90€
 • Ľan BIO 300g - zlatý
       Ľanové semienko, tento bežný produkt, ktorý sa používa už celé storočia, začína byť dnes cenený pre svoje vlastnosti, ktoré prispievajú k zdraviu. Orechová chuť ľanového semienka môže prispieť k..
  1,69€
 • Amaranth zrno 500g BIO CL
       Amarant môžeme použiť napr na prípravu rizota alebo plnených paprík. V tom prípade je vhodné kombinovať ho vždy s ryžou či inú obilninou, a to približne v pomere 1 diel amarantu na 4 diely iné obilniny. Zloženie : Amara..
  1,95€
 • Kuskus 500g BIO CL
       Kuskus sa vyrába zo sušenej pšeničnej krupice a je ideálny pre rýchle varenie. Vhodný je ako príloha alebo súčasť zeleninových jedál a šalátov, konzumuje sa teplý alebo studený. ..
  1,85€
 • Múka kukuričná polohrubá 400g CL
     Kukurica je jednou z najvýnosnejších plodín sveta. Kukurica zmäkčuje a upokojuje črevnú sliznicu. Odporúča sa konzumovať pri črevnej dyspepsii, dráždivom tračníka, chronickej kolitíde a chronických ochoreni..
  0,82€
 • Múka ryžová 400g BIO CL
  Ryžová múka sa vyrába z ryže špeciálnym procesom. Je veľmi dobrým zahusťovadlom. Často sa využíva na prípravu sladkých, ale nepečených dezertov. Zvyšuje objem a spojivosť (bezlepkových) zmesou.    ..
  2,15€
 • Ryža trojfarebná 500g BIO CL
  Trojfarebná ryža je kombináciou pololoupané dlhozrnnej ryže, červenej ryže a čiernej ryže. Vyznačuje sa vynikajúcou kombináciou vzhľadu a chuťou, zatraktívni každý pokrm.      Ryža je najrozšírenejšou obilni..
  2,15€
 • Sezam lúpaný 100g BIO CL
  Sezamové semienko patrí medzi vôbec najzdravšie semienka. Vysoký obsah organického vápnika, horčíka a fosforu je prospešný na prevenciu a liečbu osteoporózy a zlomenín kostí.      Konzum&..
  0,95€
 • Sirup agávový 350g BIO CL
  Sirup z agáve je nie len zdravým, ale taktiež aj chutným a všestranným sladidlom. Agávový sirup má nízky glykemický index Zloženie: Sirup z agáve*. * produkt kontrolovaného ekologického poľnohospod..
  3,45€