Manaroots

Doprava zdarma

nad 20€

Viac info

Manaroots

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
 • Matéčko limetka 330ml
  Naše obľúbené vychladené matéčko Vás očarí svojou silou a ulahodí Vašim chuťovým pohárikom. Prírodná limonáda vzniká výluhom kvalitného Yearba maté, ktoré sa vyzn..
  0,99€ 1,49€
 • Bylinková limonáda 330ml
  Babičkina záhrada plná byliniek sa spojila do chuti v jednej fľaši, tak prečo ju neskúsiť? Zloženie tejto antistresovej limonády tvorí výluh z prospešných bylín ako materina dúška, medovka alebo mäta, čo ul..
  1,49€
 • Ibišteková limonáda 330ml
  Výnimočná červená limonáda s chuťou lesa a farbou zo Sudánu. Spojenie prírody spolu s nádychom Sudánu v podobe kvetov ibišteka. Tento netradičný jemne sladko- kyselý nádych spolu s ostatnými koreninami a ..
  0,99€ 1,49€
 • Mystery Cola 330ml
  Kto určuje ako má chutiť a vyzerať Cola? Nikto. A preto sme vytvorili našu, jedinečnú, originálnu a inú ako ostatné. Už si vyskúšal? Prírodný nápoj vytvorený podľa vlastnej receptúry, odkláňaj&uacu..
  0,99€ 1,49€
 • Prírodný tonik 330ml
  Tonik červeno-hnedej farby? Áno! A taký Vám prinášame, pravý, nefalšovaný, bez chémie. Naozaj prírodný? Áno, a to vďaka použitiu skutočnej kôry z chinínovníka. Domovom tohto vzácneho s..
  0,99€ 1,49€
 • Limonáda s bielym čajom a zázvorom 330ml
  Chceš byť večne mladý? Neviem, či sa to dá, ale tento osviežujúci a ostrý nápoj ti k tomu určite pomôže. Prírodný nápoj vyrobený z prémiového bieleho čaju. A do toho exotické zložky citrusový..
  0,99€ 1,49€