Obilniny

Kategórie
Doprava zdarma

nad 20 eur

Viac info

Najnovšie produkty

Obilniny

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Amaranth zrno 500g BIO CL
       Amarant môžeme použiť napr na prípravu rizota alebo plnených paprík. V tom prípade je vhodné kombinovať ho vždy s ryžou či inú obilninou, a to približne v pomere 1 diel amarantu na 4 diely iné obilniny. Zloženie : Amara..
  1,95€
 • BASMATI RYŽA 500g
  Basmati ryža predstavuje najusľachtilejšiu odrodu ryže, ktorá sa pestuje na úpätí Himalájí. Už stovky rokov je táto ryža šľachtená v Indii a Pakistane na miestach, kde sú polia zavlažované vodou priamo z ľa..
  2,25€
 • Ryža trojfarebná 500g BIO CL
  Trojfarebná ryža je kombináciou pololoupané dlhozrnnej ryže, červenej ryže a čiernej ryže. Vyznačuje sa vynikajúcou kombináciou vzhľadu a chuťou, zatraktívni každý pokrm.      Ryža je najrozšírenejšou obilni..
  1,95€
 • Vločky ovsené 500g BIO CL
  Najlepší spôsob, ako jesť ovos a získať z neho všetky živiny, je v podobe vločiek. Ovos je obilie najbohatší na živiny. Obsahuje približne dvakrát viac tukov ako pšenica, viac proteínov a sacharidov.      ..
  1,35€
 • Vločky špaldové 250g BIO CL
  Špaldovej vločky sa získavajú tak, že sa obilné zrno navlhčí v pare a potom sa lisuje. Špalda obsahuje horčík a vitamíny skupiny B, vrátane vitamínu B17, ktorý pôsobí preventívne proti nádorov&e..
  1,25€
 • Otruby ovsené 250g CL
  Ovsené otruby pomáhajú dopĺňať vlákninu do stravy, ktorá je zložená prevažne z rafinovaných potravín. Otruby znižujú hladinu cholesterolu a pomáhajú pri niektorých ochoreniach. Otruby vykonávajú v čr..
  0,80€
 • Pšeno 500g BIO CL
       Pšeno vzniká z prosa odstránením semennej šupky z klasu. Je bohatým zdrojom najmä sacharidov, ale aj bielkovín a tukov. Tukov obsahujú viac než ostatné obilniny (s výnimkou ovsa). Veľký podiel z ..
  1,69€
 • Kaša pohánková 300g BIO CL
       Pohánka obsahuje vo svojich semenách i šupkách rutín, ktorý je vynikajúcim liekom na cievy v celom organizme. Vracia cievam pružnosť. Pravidelná konzumácia pohánky (3 x týždenne) vylieči behom mesiaca..
  2,35€
 • Kaša ryžovo-pohánková 300g BIO CL
       Ryža je ľahko stráviteľná potravina, ktorá vyvoláva pocit nasýtenia. Pretože ryža je potravinou s veľmi nízkym obsahom sodíka, je užitočná aj pri hypertenzii. Pohánka obsahuje vo svojich semenách i šu..
  2,45€
 • Kamut zrno 500g BIO CL
       Kamut predstavuje výbornú alternatívu všetkých pekárenských výrobkov, pri ktorých príprave sa užíva bežná pšenica. Oproti pšenici vynikajú zrná kamut dvojnáso..
  2,75€
 • Quinoa 250g BIO CL
       Quinoa pôvodom pochádza z juhoamerických Ánd, kde sa pestovala až do výšky 4 000 metrov. Pre andské civilizácie bola po zemiakoch (a pred kukuricou) druhou najdôležitejšou plodinou. Inkovia ju nazývali ..
  3,65€
 • Ryža čierna natural 500g BIO CL
  Ryža je najrozšírenejšou obilninou na svete a pestuje sa v tisíceho druhov. Obsahuje veľké množstvo zdraviu prospešných látok a vlákniny, je ľahko stráviteľná a prirodzene bezlepková. Zloženie: ryža čierna, produk..
  3,20€