Obilniny

Doprava zdarma

nad 20€

Viac info

Obilniny

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Amaranth zrno 500g BIO CL
       Amarant môžeme použiť napr na prípravu rizota alebo plnených paprík. V tom prípade je vhodné kombinovať ho vždy s ryžou či inú obilninou, a to približne v pomere 1 diel amarantu na 4 diely iné obilniny. Zloženie : Amara..
  1,95€
 • Ryža trojfarebná 500g BIO CL
  Trojfarebná ryža je kombináciou pololoupané dlhozrnnej ryže, červenej ryže a čiernej ryže. Vyznačuje sa vynikajúcou kombináciou vzhľadu a chuťou, zatraktívni každý pokrm.      Ryža je najrozšírenejšou obilni..
  2,39€
 • Vločky ovsené 500g BIO CL
  Najlepší spôsob, ako jesť ovos a získať z neho všetky živiny, je v podobe vločiek. Ovos je obilie najbohatší na živiny. Obsahuje približne dvakrát viac tukov ako pšenica, viac proteínov a sacharidov.      ..
  1,35€
 • Vločky špaldové 250g BIO CL
  Špaldovej vločky sa získavajú tak, že sa obilné zrno navlhčí v pare a potom sa lisuje. Špalda obsahuje horčík a vitamíny skupiny B, vrátane vitamínu B17, ktorý pôsobí preventívne proti nádorov&e..
  1,25€
 • Otruby ovsené 250g CL
  Ovsené otruby pomáhajú dopĺňať vlákninu do stravy, ktorá je zložená prevažne z rafinovaných potravín. Otruby znižujú hladinu cholesterolu a pomáhajú pri niektorých ochoreniach. Otruby vykonávajú v čr..
  0,99€
 • Pšeno 500g BIO CL
       Pšeno vzniká z prosa odstránením semennej šupky z klasu. Je bohatým zdrojom najmä sacharidov, ale aj bielkovín a tukov. Tukov obsahujú viac než ostatné obilniny (s výnimkou ovsa). Veľký podiel z ..
  1,79€
 • Kaša pohánková 300g BIO CL
       Pohánka obsahuje vo svojich semenách i šupkách rutín, ktorý je vynikajúcim liekom na cievy v celom organizme. Vracia cievam pružnosť. Pravidelná konzumácia pohánky (3 x týždenne) vylieči behom mesiaca..
  2,53€
 • Kamut zrno 500g BIO CL
       Kamut predstavuje výbornú alternatívu všetkých pekárenských výrobkov, pri ktorých príprave sa užíva bežná pšenica. Oproti pšenici vynikajú zrná kamut dvojnáso..
  2,95€
 • Ryža čierna natural 500g BIO CL
  Ryža je najrozšírenejšou obilninou na svete a pestuje sa v tisíceho druhov. Obsahuje veľké množstvo zdraviu prospešných látok a vlákniny, je ľahko stráviteľná a prirodzene bezlepková. Zloženie: ryža čierna, produk..
  3,20€
 • Pohanka lúpaná lámanka 400g BIO CL
  Pohánka predstavuje bezkonkurenčnú zdroj rutinu, ktorý vracia pružnosť cievam a prináša úľavu pri kŕčových žilách. V kanadskom Quebecu, kde sa pohánka skôr hojne konzumovala, netrpívaly ženy kŕčovými žilami, a to aj c..
  1,79€
 • Slzovka obecná 500g Natural
  Označovaná ako “biela perla východu”. Slzovka obyčajná (tiež nazývaná aj jojobove slzy) je jednou z najdlhšie pestovaných obilnín na svete. Tieto semená divokej trávy, ktoré sú podobné jačmeňu,..
  6,53€
 • Kaša kukuřičná 250g BIO CL
  Kukurica neobsahuje glutén, je teda dobre znášaná aj ľuďmi s celiakiou. Kukuričné zrná majú mierny diuretický účinok av pomere k množstvu kalórií dodávajú minimum proteínov. To z kukurice robí po..
  1,45€