Cestoviny

Doprava zdarma

nad 20€

Viac info

Cestoviny

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • 100% kukuričné cestoviny bezlepkové, bezvaječné, sušené - rúrky
  Zloženie: kukuričná múka, voda. Použitie: ako príloha spracovaná varením Návod na prípravu: cestoviny vložíme do vriacej vody a varíme cca 10 minút až do zmäknutia. Priemerné výživové údaj..
  1,35€
 • Kuskus 500g CL
       Kuskus sa vyrába zo sušenej pšeničnej krupice a je ideálny pre rýchle varenie. Vhodný je ako príloha alebo súčasť zeleninových jedál a šalátov, konzumuje sa teplý alebo studený. ..
  1,85€
 • Cestoviny kukuričné kolienka 250g Marianna
  Cestoviny sú vyrobené z kukurice, ktorá nie je geneticky modifikovaná. Vyrobené bez konzervačných látok, farbív a cholesterolu. Zloženie :  kukuričná múka, voda Príprava : vložíme do vriacej osolenej ..
  1,20€
 • Cestoviny ražné vretená 400g BIO CL
  Cestoviny ražné vretená 400g BIO CL Bezvaječné sušené cestoviny z celozrnnej ražnej múky v biokvalite. Cestoviny sú vyrobené z kvalitnej ražnej múky. Celozrnná ražná múka blahodárne pôsob&iacut..
  1,39€
 • Pohánkové cestoviny vretena 250 g
  Sú prirodzené bezlepkové bezvaječné cestoviny. Sú chutnou alternatívou pšeničných cestovín a vynikajúcov variantovou zdravého stravovania. Pohánkové cestoviny sú vhodné do cestovinových &s..
  1,67€
 • Pohánkové cestoviny kolienka 250 g
  Sú prirodzené bezlepkové bezvaječné cestoviny. Sú chutnou alternatívou pšeničných cestovín a vynikajúcov variantovou zdravého stravovania. Pohánkové cestoviny sú vhodné do cestovinových &s..
  1,53€
 • BIOMILA Ražné celozrnné cestoviny - špirály BIO 250 g
  Celozrnné ražné cestoviny sú známe svojou jedinečnou kvalitou. Vyznačujú sa vysokým obsahom vlákniny. Vyrábajú sa len z celozrnnej ražnej múky a vody. Sú sýtejšie oproti necelozrnným cestovi..
  1,59€
 • Špagety z čiernej fazule - bezlepkové 200g
  Špagety z čiernej fazule, vyrobené z bio fazule - chutné, bohaté na bielkoviny a vlákninu. Navyše sú bezlepkové, čiže ľahšie stráviteľné ako pšeničné. Navyše ich atraktívna farba určite osvieži v..
  3,49€
 • Ryžové rezance široké 3mm Mama 400g
  Jemné ryžové rezance. Cestoviny vyrobené z ryže. Vhodné pre bezlepkovú a redukčnú diétu. Zloženie Ryžová múka 88%, voda 12%. Šírka rezancov 3mm. Návod na prípravu: Rezance vysypte do vria..
  3,46€
 • Semolinové špagety 500g
  Špagety vyrobené z kvalitnej talianskej tvrdej pšenice - semolíny v bio kvalite a pramenistej vody. Vysoký obsah lepku a pomalý proces sušenia dodávajú špagetám dobrú chuť a pevnosť, jednoducho al dente! Semol&iacut..
  2,19€
 • Ryžové špirály - bezlepkové 250g
  Ryžové špirály sú vyrobené z vysoko výživnej hnedej ryže, ktorá neobsahuje lepok a ponúka chutnú a ľahšie stráviteľnú alternatívu k pšeničným cestovinám. Zloženie: hnedá ryža ..
  2,49€
 • Ryžovo-kukuričné tortelli - bezlepkové 250g
  Tortelli vyrobené z kombinácie ryže a na slnku zrejúcej kukurice boli viackrát ocenené za kvalitu a chuť. Zloženie: ryžová múka (87%), kukuričná múka (13%) Nutričné hodnoty na 100 g: energetická hodnota: 1535 kJ / 36..
  2,49€