Sirupy, sladidlá, cukor

Doprava zdarma

nad 20€

Viac info

Sirupy, sladidlá, cukor

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Brezový cukor-Xylitol 500 g
  Sladidlo rastlinného pôvodu. Je známy ako xillit, xylitol, brezový cukor. Je to také cukru podobné prírodné sladidlo, ktoré môžu užívať bezpečne aj diabetici. Používa sa na varenie a pečenie podobne ako bežný ..
  4,90€
 • Brezový cukor-Xylitol 1000 g
  Sladidlo rastlinného pôvodu. Je známy ako xillit, xylitol, brezový cukor. Je to také cukru podobné prírodné sladidlo, ktoré môžu užívať bezpečne aj diabetici. Používa sa na varenie a pečenie podobne ako bežný ..
  9,20€
 • Melasa trstinová 340g Clasic RAYNER´S
  Melasa je plnohodnotným vedlajším produktom výroby cukru z cukrovej trstiny. Svojou výživovou kvalitou predčí nielen cukor, ale všetky známe sladidlá. Sladká, ale výživovo cenná šťava z trstiny sa varen..
  3,10€
 • Vanilkový cukor BIO 8g
  Vanilkový cukor BIO obsahuje len suroviny z ekologického hospodárstva. Používa sa na dochucovanie rôznych typov pokrmov a to najmä sladkých koláčov, dezertov a nápojov. V zložení má trstinový cukor a pravú pr&i..
  0,37€
 • Ovocný cukor - Erythritol 500g
  Obsahuje: 100% erythritol Glikemický index: 0 100g obsahuje:  energia: 0kJ/0kcal tuky: 0g z toho nasýtené tuky: 0g uhľohydráty: 100g   z toho cukry: 0g polyoly: 100g bielkoviny: 0g soľ: 0g Neobsahuje žiadne iné prída..
  4,60€
 • Sirup agávový 350g BIO CL
  Sirup z agáve je nie len zdravým, ale taktiež aj chutným a všestranným sladidlom. Agávový sirup má nízky glykemický index Zloženie: Sirup z agáve*. * produkt kontrolovaného ekologického poľnohospod..
  3,45€
 • Sirup kukuričný 350g BIO CL
  Kukuričný sirup sa vyrába hydrolýzou kukuričného škrobu s využitím prirodzených enzýmov.     Kukuričný sirup je prírodným sladidlom, ktoré vďaka svojmu zloženiu a nižšiemu glykemickém..
  1,45€ 2,45€
 • Sirup ryžový 350g BIO CL
  Ryžový sirup sa vyrába hydrolýzou ryžového škrobu s využitím prirodzených enzýmov.     Ryžový sirup je prírodným sladidlom, ktoré vďaka svojmu zloženiu a nižšiemu glykemickému indexu ..
  2,49€
 • Sirup ďatlový 350g BIO CL
      Ďatlový hodnota / energie (sirup je prírodným sladidlom, ktoré vďaka svojmu zloženiu a nižšiemu glykemickému indexu nezaťažuje pankreas. Ďatlový sirup oproti bežnému cukru neprekysľuje žalúdok (má vy&sca..
  3,19€
 • Sirup javorový Grade A 250ml BIO CL
  Javorový sirup môžeme použiť ako zdravé sladidlo, všade, kde sa len dá. Dodáva studeným, či teplým jedlám zaujímavú chuť. Výborný je do čaju, alebo do kávy, ale pokojne ním nahraďte cukor v kol&aa..
  5,95€
 • Cukor trstinový 500g BIO CL
  Prírodný trstinový cukor z produkcie kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Trstinový cukor je sladší a má nezameniteľnú prírodnú vôňu ovocia, jablka a medu. Vyrába sa kryštaliz&..
  1,90€
 • Brezový práškový cukor 500g
  Je známy ako xillit, xylitol. Prírodné sladidlo, ktoré môžu užívať bezpečne aj diabetici. Používa sa na varenie a pečernie podobne ako bežný práškový cukor. Nie je vhodný na prípravu kysnutého cesta. ..
  5,90€