Oleje a octy

Doprava zdarma

nad 20€

Viac info

Oleje a octy

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Olej makový 250 ml STOGER
  100% olej lisovaný za studena zo semien maku. Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne..
  7,90€
 • Olej tekvicový panenský 250ml BIO HEALTH LINK
  BIO panenský tekvicový olej z prvého lisovania za studena. Vhodný iba pre studenú kuchyňu do šalátov, zálievok, na dochutenie hotových jedál, ale majá zároveň terapeutické použitie u celej rady zdravotný..
  6,40€
 • Umeocot 200 ml CL
  Umeocot 200 ml CL Umeocet vzniká pri výrobe Umeboshi - nakladaných japonských sliviek. Kombinácia slanej a kyslej chuti je jedinečným chuťovým zážitkom. V skutočnosti sa nejedná o skutočný ocot, pretože miesto kyseliny o..
  1,65€
 • Umeocot 500ml CL
  Umeocot 500ml CL Umeocot vzniká pri výrobe Umeboshi - nakladaných japonských sliviek. Kombinácia slanej a kyslej chuti je jedinečným chuťovým zážitkom. V skutočnosti sa nejedná o skutočný ocot, pretože miesto kyseliny oc..
  2,96€
 • Ocot jablčný 5% 500ml
  Jablkový ocot Kisko je získavaný prírodným postupom z jablčného muštu domácej výroby z vysoko kvalitného jablčného koncetrátu.  V tomto aromatickom ovocnom octe sú v maximálnej miere zachovan&eacu..
  1,62€
 • Olej ľanový panenský 250ml BIO HEALTH LINK
  Olej sa vyznačuje žltohnedú farbou s ľahko horkastou chuťou a patrí medzi najcennejšie panenské oleje. Nie je určený na vyprážanie, pečenie a varenie! BIO panenský ľanový olej je bohatým zdrojom omega-3 i cenných esenc..
  4,80€
 • Olej konopný panenský 250ml BIO HEALTH LINK
  Pre výrobu tohto BIO konopného oleja sú použité semená konope z ekologického pestovania. Nepridávajú sa žiadne chemické rozpúšťadlá ani iné prísady. Je pre neho charakteristická svetlo zelen&..
  6,90€
 • Olej avokádový 250ml BIO Health Link
  Vďaka vysokému bodu topenia (250 ° C) majú všestranné použitie. Sú vhodné na pečenie, smaženie aj grilovanie. Možno ich tiež použiť do šalátov a marinád. Avokádové oleje sú zdravou a chutnou alternatívou k..
  6,85€
 • Olej Olivový Latzimas 500ml
  Zachováva všetky prospešné látky v plodoch obsiahnuté a má excelentné chuťové vlastnosti. Je zlatožltej farby a vyznačuje sa príjemnou vôňou čerstvých olív s nepatrným bylinným nádychom...
  5,49€
 • Makový olej 250ml Canna Life
  Mak je perfektným zdrojom vápnika. Olej je lisovaný z voňavých semiačok maku, čo sa odráža na kvalite a výraznej chuti oleja. Makový olej má vysoký obsah vápnika a horčíka, ale aj železa, zinku, či vi..
  7,48€
 • Olej sezamový 500ml BIO Health Link
  Sezam patrí k najstarším olejninám na svete a je veľmi ceneným olejom v Japonsku, Číne alebo Indii. Olej je získavaný z najkvalitnejších a najčistejších semienok, pestovaných v ekologickom poľnohospodá..
  6,49€
 • Repkový olej panenský 500ml
  Repkový olej zo semien repky olejnej sa lisuje pod prísnym dohľadom pri teplote max 45 °C bez pridania chemikálií. Vďaka nízkej teplote lisovania sa v oleji neznehodnocujú rozpustné vitamíny prítomné v rastline, najm..
  2,99€