Múky, strúhanky, zmesi

Kategórie
Doprava zdarma

nad 20 eur

Viac info

Najnovšie produkty

Múky, strúhanky, zmesi

Upresniť vyhľadávanie
Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Kokosová múka 500 g
  Je vyrobená z čerstvej kokosovej dužiny, ktorú predtým sušili, zbavili tuku a najemno pomleli. Konzistencia je veľmi podobná pšeničnej múke. Nahradte 15-20% iných múk z tradičných receptov kokosovou múkou.  M&aacu..
  5,50€
 • Maková múka 500g
  Zloženie: 100% bio mak Energetická hodnota na 100g výrobku: Energia 280 kcal, Bielkoviny 25g, Vláknina 28g, Tuky 18g     ..
  3,20€
 • Múka špaldová celozrnná jemne mletá 1kg BIO Country Life
  V celozrnnej špaldovej múke zostávajú zachované všetky cenné zložky, charakterizujúce pšenicu špaldovú. Múka bohatá na bielkoviny s vysokým obsahom lepku je vynikajúca na pečenie a priame pou..
  3,15€
 • Múka špaldová celozrnná hrubo mletá 1kg BIO Country Life
  V celozrnnej špaldovej múke zostávajú zachované všetky cenné zložky, charakterizujúce pšenicu špaldovú. Múka bohatá na bielkoviny s vysokým obsahom lepku je vynikajúca na pečenie a priame pou..
  3,15€
 • Ľanová múka 500 g
  Pri výrobe ľanovej múky sa z ľanových semien za studena vylisuje olej a zostávajúca časť sa na jemno pomelie. Je výborným zdrojom bielkovín, preto odporúčame aj pre vegetariánov. Je rovnako vhodná na pečenie a zhusťovanie, ..
  2,50€
 • Múka kukuričná hladká 400 g CL
  Kukurica je po pšenici a ryži najpestovanejšou obilninou na svete. Kukurica neobsahuje glutén, proteín, ktorý sa nachádza v iných obilninách a ktorý spôsobuje u mnohých ľudí neznášanlivosť. Kukurica..
  0,78€
 • Múka kukuričná polohrubá 400g CL
     Kukurica je jednou z najvýnosnejších plodín sveta. Kukurica zmäkčuje a upokojuje črevnú sliznicu. Odporúča sa konzumovať pri črevnej dyspepsii, dráždivom tračníka, chronickej kolitíde a chronických ochoreni..
  0,82€
 • Múka ryžová 400g BIO CL
  Ryžová múka sa vyrába z ryže špeciálnym procesom. Je veľmi dobrým zahusťovadlom. Často sa využíva na prípravu sladkých, ale nepečených dezertov. Zvyšuje objem a spojivosť (bezlepkových) zmesou.    ..
  2,15€
 • Hraška na obalovanie - pikantná 250g
  Cestíčko z Hrašky má vynikajúce vlastnosti, dobre drží a neodpadáva. Cestíčko pripravíme jednoducho tak, že zmiešame Hrašku s vodou. V Hraške môžeme obaľovať rôzne druhy zeleniny. Budete ..
  1,90€
 • Hraška na zahusťovanie - jemná 250g
    Hraška Jemná je jemne ochutená hrachová zmes, ktorá zdravo nahradí Klasický trojobal (v cestíčku obalíte všetko ako v trojobale) Zápražku (zahustíte polievku, omáčku) Vajcia (v karbon&a..
  2,20€
 • Múka ražná celozrnná jemne mletá 1 kg BIO
       Dnes vieme, že celozrnná ražná múka blahodarne pôsobí na činnosť čriev, proti zápche a hemoroidom. Celozrnná múka sa líši od bielej tým, že je spracované a mletie celé vyčistené zr..
  1,49€
 • Múka pohanková 500g Šmajstrla
     Semeno pohánky obsahuje draslík, fosfor, vápnik, železo, meď, mangán, zinok. Z vitamínov skupinu B, cholín, rutín a tokoferol (E). Najviac je táto obilnina cenená pre vysoký obsah bioflavonoidov, rutínu, ob..
  1,68€