Výrobky z kokosu

Doprava zdarma

nad 20€

Viac info

Výrobky z kokosu

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • COCOnatural BOX - KRABIČKA 15 x 8g
  Kokosová voda z mladých zelených orechov obsahuje celý rad minerálov a vitamínov, ktoré majú vysokú nutričnú hodnotu pre ľudské zdravie a život. Preto je jej pitie prospešné pre zdravie a v..
  14,85€
  Na základe 1 recenzií.
 • Kokosový olej na varenie, pečenie 1000 ml
  Ak niekto cestuje do tropických krajín a oboznámi sa s kokosovým olejom s týmto výborným produktom a liekom, tak si ho pravdepodobne aj kúpi. Má lahodnú chuť, bez vône a neobsahuje cholesterol. Pri pečení, fritovan&..
  6,20€
 • 100 % prírodný kokosový cukor 500g
  Hnedý kokosový cukor je vyrobený zo sladkého nektáru z kvetov kokosovej palmy. 100% organické, nerafinované, nefiltrované, nebielené prírodné sladidlo, ktoré neobsahuje konzervačné látky. Má..
  5,30€
 • Kokosová múka 500 g
  Je vyrobená z čerstvej kokosovej dužiny, ktorú predtým sušili, zbavili tuku a najemno pomleli. Konzistencia je veľmi podobná pšeničnej múke. Nahradte 15-20% iných múk z tradičných receptov kokosovou múkou.  M&aacu..
  5,50€
 • Kokosová smotana 200 ml
  Kokosový krém obsahuje všetky zložky, ktoré sú v kokosovom orechu. Vyrába sa z dužiny kokosového orecha. Je ľahko stráviteľný s vysokým obsahom energií 370Kcal/100g. Používa sa na rôzne dezerty, zákus..
  1,70€
 • Kokosová voda 500 ml
  Na miestach kde rastie ho tisícročia konzumujú a berú ho ako „ vodu života“. Kokosová voda je číra tekutina, ktorá sa nachádza vo vnútri mladého zeleného kokosu. Je to prirodzený izotonický ná..
  2,40€
 • Kokosové chipsy 150 g BIO COUNTRY LIFE
  Okrem horčíku (ktorého máme v potrave zvyčajne málo) kokosový orech obsahuje aj iné minerály dôležité pre svalovú sústavu a kosti, napríklad vápnik a fosfor. Najviac zastúpenou živinou v kokose s&u..
  1,65€
 • Kokosové mlieko RAPUNZEL BIO 400ml
  Kokosové mlieko značky RAPUNZEL sa vyznačuje vysokým obsahom kokosových orechov a výraznou kokosovou chuťou, vôňou a krémovou konzistenciou. Samozrejme neobsahuje žiadne pridané látky, ako stabilizátory. Mlieko sa vyrába lisov&aacu..
  3,65€
 • Kokos strúhaný nepražený 200g BIO CL
       Okrem horčíka (ktorého máme v potrave obvykle málo) kokosový orech obsahuje aj iné minerály dôležité pre svalovú sústavu a kosti, napríklad vápnik a fosfor. Najviac zastúpenou živi..
  1,90€
 • Krém kokosový 200ml BIO
  Krém kokosový 200ml BIO Zloženie: kokos*m voda, guarová guma. *=BIO ..
  1,70€
 • Pure Coco – 100% kokosová voda 330ml
  Pure Coco je 100% kokosová voda, ktorá získavá z mladých, zelených orechov z Brazílie. Je to jeden z najväčších zázrakov a darov, ktoré nám dáva príroda. Voda sa do škrupiny dostáva d..
  1,99€ 2,20€
 • Kokosový olej na varenie, pečenie 500 ml
  Ak niekto cestuje do tropických krajín a oboznámi sa s kokosovým olejom s týmto výborným produktom a liekom, tak si ho pravdepodobne aj kúpi. Má lahodnú chuť, bez vône a neobsahuje cholesterol. Pri pečení, fritovan&..
  3,49€