Dobroty

Doprava zdarma

nad 20€

Viac info

Dobroty

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • BIO PUDING S MATCHA TEA
  BIO PUDING S MATCHA TEA 40G Vychutnajte si luxusnú kombináciu vybraných surovín v BIO kvalite. BIO kukuričný škrob, BIO Matcha Tea, prírodná aróma Energetická hodnota 1493 KJ (352 kcal) Špecifik..
  1,00€
 • Bio Matcha Shake 30 g
  - Bezlepkový - Produkt ekologického hospodárstva - Bez palmového tuku - Neobsahuje rafinovaný cukor Popis produktu: Pre prípravu teplých a studených nápojov Pravidelne testovaný Obal v CZ, SK Certifikát BIO..
  1,36€
 • BIO Ovsená kaša s Matcha Tea 240g
  BIO ovsená bezlepková kaša je veľmi výživným zdrojom energie. Jej konzumácia je vhodná nielen ráno na raňajky, ako je väčšina z nás zvyknutá, ale tiež pred akoukoľvek fyzickou záťažou. Obsahujú &scaron..
  5,65€
 • Mandle v Matcha Tea čokoláde 50g
  Mandle v čokoláde s japonským zeleným čajom Matcha vyvolávajú dokonalú súhru, ktorá Vám prinesie intenzívny chuťový zážitok. zloženie - biela čokoláda 73% ˗ cukor, kakaové maslo, sušen&eacut..
  2,27€
 • Bio Matcha Shake banánový 30 g
  Bio Matcha Shake banánový odporúčame piť ráno miesto kávy. Sladká chuť v bio kvalite, bez palmového tuku, bez lepku, bez rafinovaného cukru. Bio Matcha Shake banánový je to pravé pre tých, ktorí chc&uac..
  1,40€