Matcha Tea

Kategórie
Doprava zdarma

nad 20 eur

Viac info

Najnovšie produkty

Matcha Tea

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • BIO MATCHA GASTRO 30 x 2 g
  ideálna varianta pre každodenné pitie pre prípravu teplých a studených nápojov v krabičke 30 x 2 g sáčok trvanlivosť 2 roky obal v CZ, AJ, SK, DE pôvod čaju: Kagošima Japonsko Príbalová informácia:..
  11,90€ 14,99€
 • BIO MATCHA CEREMONY 30 g
  variant pre náročnejšieho zákazníka čaj určený najmä na čajové obrady vyššia rada Matcha Tea v BIO kvalite balené v plechovej krabičke hmotnosť netto 30g obal v AJ, SK, DE trvanlivosť 2 roky pôvod čaju: Kago..
  24,99€
 • BIO MATCHA DELICACY 30 g
  čaj určený najmä na čajové obrady najvyššia rada Matcha Tea v BIO kvalite balené v plechovej krabičke hmotnosť netto 30g obal v CZ, AJ trvanlivosť 2 roky pôvod čaju: Kagošima Kvalita čaju Bio Matcha Delicacy Bio Matcha Delic..
  34,99€
 • BIO MATCHA 100g
  Príbalová informácia: Informácie pre užívateľa Balenie obsahuje: čaj Matcha  - 100g krajina pôvodu: Japonsko   Čo je čaj Matcha Matcha je druh zeleného čaju, ktorý vznikol pred viac ako 800 ..
  15,90€ 19,90€
 • Matcha SHAKER black
  ideálny na cesty objem 0,7 l ideálny pre prípravu studených aj teplých nápojov 100 % tesnosť vysoká kvalita netoxický plast bezpečné použitie v mikrovlnnej rúre a v umývačke na riad neobsahuje BPA vy..
  3,50€
 • Matcha SHAKER classic
  ideálny na cesty objem 0,7 l ideálny pre prípravu studených aj teplých nápojov 100 % tesnosť vysoká kvalita netoxický plast bezpečné použitie v mikrovlnnej rúre a v umývačke na riad neobsahuje BPA vy..
  3,50€
 • Čajová metlička Chasen Bamboo
  Chasen - nástroj, ručne vyrobený z jedného kusu bambusu, ktorý sa používa na vytvorenie peny v japonskom obradnom čaji Matcha. Táto metlička sa skladá z 80 štetiniek, čo je ideálny počet na vytvorenie bohatej peny. Odporúčanie pr..
  16,90€
 • CHAWAN
  Kameninový chawan (čavan) z dielne slovenského keramikára  vytvorený priamo pre prípravu 100% BIO japonského zeleného čaju MATCHA. Vhodný na čajové obrady spolu s produktom CHASEN - bambusovou metličkou. Objem 250 ml T..
  13,99€
 • Tester Prekyslenia organizmu
  Čo je prekyslenie Pre zdravie človeka je najdôležitejšie udržanie rovnováhy medzi zásadami a kyselinami v telesných tekutinách a bunkách. Hodnota pH krvi je 7,4. To znamená, že ľudská krv je veľmi mierne zásaditá..
  0,20€
 • Matcha Anti-Age 50ml
  Matcha Anti-Age 50ml Popis produktu Matcha Anti-Age vyživujúce olejové sérum Matcha Anti-Age obsah 50 ml trvanlivosť 1 rok výrobca: Delibutus.cz Čo je Matcha Anti-Age?  Vyživujúce olejové sérum s adstringent..
  14,95€
 • BIO PUDING S MATCHA TEA
  BIO PUDING S MATCHA TEA 40G Vychutnajte si luxusnú kombináciu vybraných surovín v BIO kvalite. BIO kukuričný škrob, BIO Matcha Tea, prírodná aróma Energetická hodnota 1493 KJ (352 kcal) Špecifik..
  1,00€
 • BIO MATCHA HARMONY
  Balenie BIO Matcha Tea Harmony 30g rozdelené po 15 x 2g porciách je nie len veľmi praktické pre presné dávkovanie, ale práve vďaka tomu, taktiež nemusíte dávať pozor na jeho skladovanie, pretože čaj inak rýchle oxiduje. Takto balen&eacut..
  6,35€ 7,99€