Balzamy na pery

Kategórie
Doprava zdarma

nad 20 eur

Viac info

Najnovšie produkty

Balzamy na pery

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Vanilkové pery 15ml
  Vanilkové pery. Výživný a hojivý balzam na pery v biokvalite. Základom Vanilkového balzamu je organické  bambucké maslo, ktoré pery chráni a vyživuje.  Vysoké hojivé účinky balzamu dod&aa..
  4,00€
 • Vanilkové pery v tube 4,5ml
  Výživný a hojivý balzam na pery v biokvalite. Základom Vanilkového balzamu je organické  bambucké maslo, ktoré pery chráni a vyživuje.  Vysoké hojivé účinky balzamu dodáva ricínov&yacu..
  3,50€
 • Čokoládové pery v tube 4,5ml
  Výživný a hojivý balzam na pery v biokvalite.  Základom Čokoládového balzamu je organické  kakaové maslo.   Kakaové maslo  - Theobroma v preklade znamená "jedlo bohov". Po stáročia s..
  3,50€
 • Jahodové pery 15ml
  Jahodové pery. Výživný a hojivý balzam na pery v biokvalite. Základom Jahodového balzamu je organické  bambucké maslo, ktoré pery chráni a vyživuje.  Vysoké hojivé účinky balzamu dod&aacu..
  4,00€
 • Jahodové pery v tube 4,5ml
  Výživný a hojivý balzam na pery v biokvalite.  Základom Jahodového balzamu je organické  bambucké maslo, ktoré pery chráni a vyživuje.  Vysoké hojivé účinky balzamu dodáva ricínov..
  3,50€
 • Hodvábne pery v tube 4,5ml
  Výživný a hojivý balzam na pery v biokvalite. Základom Hodvábneho balzamu je organické  bambucké maslo, ktoré pery chráni a vyživuje.  Vysoké hojivé účinky balzamu dodáva ricínov&yacut..
  3,30€