Zubné pasty

Doprava zdarma

nad 20€

Viac info

Zubné pasty

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Zubná pasta Supirivicky, 75 g
  Väčšina hlavných zdravotných problémov dneška je zo stravovacích návykov. Doktori vinia konzumáciu nekvalitných potravín, mäsových produktov, cukru a rôznych nápojov, ktoré ovplyvňujú ..
  3,50€
 • Zubná pasta Sumudu, 75 g
  Prítomnosť mikroorganizmov v ústnej dutine je príčinou poškodzovania zubného chrupu. Zubná pasta Sumudu zmierňuje krvácanie, podráždenosť, opúchanie ďasien a precitlivenosť zubov. Sumudu obsahuje ájurvédske oleje, ktor&ea..
  3,50€
 • Zubná pasta Kekulu, 40 g
  Zubná pasta Kekule zamedzuje vzniku zubného kameňa, chráni ústnu dutinu, zubnú sklovinu, spevňuje ďasná, a to všetko prírodnou cestou. Účinky: Zlepšuje ústnu hygienu, poskytuje prevenciu proti zubnému kazu, s..
  2,40€
 • Zubná pasta s klinčekmi, 100g
  Klinček je používaný pre jeho dezinfekčné a antibakteriálne vlastnosti. Zubná pasta s klinčekmi je výborným prostriedkom pre zdravie precitlivených zubov a ďasien. Bez fluóru, umelých farbív a konzervantov. Neobsahuje z..
  4,95€
 • Zubná pasta Aloe vera 75ml
  Prírodná zubná pasta bez fluóru obsahuje ako základ kriedu, pochádzajúcu z dna morí, ktorá tam vznikala milióny rokov. Práve prírodná krieda jemne a účinne čistí zuby, vysoký obsah aloe ve..
  3,99€
 • Zubná pasta pre deti tutti-frutti 75ml
  Kvalitná prírodná zubná pasta od spoločnosti Urtekram s príchuťou tutti frutti. Ideálna na osvojenie si každenného rituálu umývania zúbkov. Len dajte pozor, aby ju deti nezjedli na desiatu, lebo krásne voní a chut&ia..
  3,99€
 • Zubná pasta Eukalyptus 75ml
  Prírodná zubná pasta Urtekram obsahuje ako základ kriedu, ktorá pochádza zo dna morí a vznikala milióny rokov. Práve prírodná krieda jemne a účinne čistí zuby. Vysoký obsah Aloe vera má priazniv&..
  3,99€
 • Zubná pasta Mäta a zelený čaj 75ml
  Prírodná zubná pasta bez fluóru obsahuje ako základ kriedu, pochádzajúcu z dna morí, ktorá tam vznikala milióny rokov. Práve prírodná krieda jemne a účinne čistí zuby, vysoký obsah aloe ve..
  3,99€
 • Zubná pasta Tea tree 75ml
  Prírodná zubná pasta bez fluóru obsahuje ako základ kriedu, pochádzajúcu z dna morí, ktorá tam vznikala milióny rokov. Práve prírodná krieda jemne a účinne čistí zuby, vysoký obsah aloe ..
  3,99€
 • Zubná pasta Mäta 75ml
  Prírodná zubná pasta s fluórom obsahuje ako základ kriedu, pochádzajúcu z dna morí, ktorá tam vznikala milióny rokov. Práve prírodná krieda jemne a účinne čistí zuby, vysoký obsah aloe ver..
  3,99€