Novinka - SHAKE-IT

Doprava zdarma

Nad 20€

Viac info

Novinka - SHAKE-IT

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • SHAKE-IT Red Berries 175g - 5 porcií
  TÁTO PRÍCHUŤ OSLOVÍ SNÁĎ ÚPLNE KAŽDÉHO! JAHODY A MALINY SÚ SKUTOČNÉ HVIEZDY MEDZI OVOCÍM. JAHODOVO-MALINOVÉ SMOOTHIE JE SKRÁTKA NIEČO, ČO NAVODÍ ATMOSFÉRU LETA AJ V ZIME. VĎAKA STAROSTLIVO SPRACOVANÉMU,..
  4,89€
 • SHAKE-IT Choco Bomb 175g - 5 porcií
  POKUŠENIE PRICHÁDZAJÚCE S KAKAOM BÝVA MNOHOKRÁT NEODOLATEĽNÉ ... V SHAKE-IT NÁJDETE NEPRAŽENÉ KAKAO Z VYBRANÝCH EKVÁDORSKÝCH BÔBOV, OBSAHUJÚCE VÝZNAMNÝ PODIEL ANTIOXIDANTOV, MINERÁLOV A ZDR..
  4,89€
 • SHAKE-IT Black Fruits 175g - 5 porcií
  PRE NIEKOHO MÔŽE BYŤ NÁZOV TEJTO DOBROTY TROCHU TAJOMNÝ. NEMÁTE SA ALE ČOHO BÁŤ, V RECEPTÚRE TOHTO SKVOSTU SA SKRÝVAJÚ ČUČORIEDKY, ČERNICE A ČIERNE RÍBEZLE. KOMBINÁCIA TÝCHTO TROCH DRUHOV OVOCIA VYTVÁRA DOKONALÚ..
  4,89€
 • SHAKE-IT Apple pie 175g - 5 porcií
  KTO BY NEMAL RÁD jablkový koláč so škoricou od babičky? BOHUŽIAĽ NIE VŽDY JE ČERSTVO napečené. V takých chvíľach PRICHÁDZA NA SCÉNU SHAKE-IT! JABLKO DÁVA drinku tradične sladkastú chuť s jemnou kyselinkou, ŠKORICA po..
  3,89€ 4,89€
 • Shaker 450ml
  IDEÁLNY SPOLOČNÍK NA CESTY PRÍRODOU AJ MESTSKEJ DŽUNGLE. PRIPRAV SI V ŇOM SHAKE-IT, KTORÝ SI VYCHUTNÁŠ CESTOU DO PRÁCE, DO ŠKOLY ALEBO SI HO PRIBAĽ DO BATOHU NA VYSOKOHORSKÝ TREK. JE VYROBENÝ ZO ŠPECIÁLNEHO MATERI&Aa..
  4,89€