Mysli, kaše

Kategórie
Doprava zdarma

nad 20 eur

Viac info

Najnovšie produkty

Mysli, kaše

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Kaša pohánková 300g BIO CL
       Pohánka obsahuje vo svojich semenách i šupkách rutín, ktorý je vynikajúcim liekom na cievy v celom organizme. Vracia cievam pružnosť. Pravidelná konzumácia pohánky (3 x týždenne) vylieči behom mesiaca..
  2,35€
 • Kaša ryžovo-pohánková 300g BIO CL
       Ryža je ľahko stráviteľná potravina, ktorá vyvoláva pocit nasýtenia. Pretože ryža je potravinou s veľmi nízkym obsahom sodíka, je užitočná aj pri hypertenzii. Pohánka obsahuje vo svojich semenách i šu..
  2,45€
 • Mysli so semienkami a orechmi 375g
  Celozrnné cereálie 75 % [ovsené vločky 25 %, jačmenné vločky 20 %, pšeničné vločky toustovanie 15 %, ražné vločky sladovej (raž, jačmenný slad)], slnečnicové semienka 15 %, pražená tekvicové semená lúpan&aac..
  2,05€
 • Mysli s konopným semienkom 375g
  Celozrnné cereálie 80 % [ovsené vločky 30 %, jačmenné vločky 23 %, ražné vločky sladové 15 % (raž, jačmenný slad), pšeničné vločky toustovanie], tekvicové semená lúpaná 12 %, konopné semienko nel&uacu..
  2,05€
 • Mysli pohánkové čokoláda a mandle 340g
  Pohánkové vločky 15 %, jáhlový crisp 15 % (pšeno 31 %, kukuričná múka, ryža, trstinový cukor, soľ), cukor, ryžová múka, repkový olej, kukuričné lupienky (kukurica, soľ jedlá), čokoláda 5 % (cukor, kak..
  3,45€
 • Mysli pohánkové jahody a mandle 340g
  Pohánkové vločky 17 %, jáhlový crisp 17 % (pšeno 31 %, kukuričná múka, ryža, trstinový cukor, soľ), cukor, ryžová múka, repkový olej, kukuričné lupienky (kukurica 98 %, soľ jedlá), sójová m&uac..
  3,45€
 • Mysli s kúskami ovocia 375g
  Sušené ovocie v rôznom pomere 35% [hrozienka (hrozienka, slnečnicový olej), ďatle (ďatle, ryžová múka), banán (banán, ryžová múka), marhule (marhule, ryžová múka)], ovsené vločky 30%, pšeničné vlo..
  2,05€
 • Kaša Nomina cereálna kancelárska bezgluténová 60g
  Vhodná ako zdravá alternatíva desiatej pre deti aj dospelých.Svojím zložením sa snaží zasýtiť, dodať energiu, ale zároveň primeranú dávku vlákniny. A to ako nerozpustnú, tak aj rozpustnú. Každá m..
  0,91€
 • Kaša Nomina cereálna športová bezgluténová 60g
  Nomina športová je kombináciou komplexných ľahko stráviteľných sacharidov ryže, ktoré dodajú energiu nielen pre športový výkon. Tie sú v kombinácii s vločkami z bielej quinoi, ktorá býva pre svoj..
  0,79€
 • Kaša Nomina cereálna výletná 60g
  Nomina výletná sa dá pripraviť len s horúcou vodou. Jej základ tvoria výživné obilniny ako ovos, jačmeň a celozrnná špalda. Tie sú doplnené sušeným kokosovým tukom. Pre kokosový tuk je charakteri..
  0,79€
 • Kaša kukuřičná 250g BIO CL
  Kukurica neobsahuje glutén, je teda dobre znášaná aj ľuďmi s celiakiou. Kukuričné zrná majú mierny diuretický účinok av pomere k množstvu kalórií dodávajú minimum proteínov. To z kukurice robí po..
  1,45€
 • Kaša kukuřično-ovsená 300g BIO CL
  Kukuričné zrná majú mierny diuretický účinok a v pomere k množstvu kalórií dodávajú minimum proteínov. To z kukurice robí potravinu, ktorá je vhodná pri chronických ochoreniach obličiek, ktoré ma..
  1,99€