Mysli, kaše

Doprava zdarma

nad 20€

Viac info

Mysli, kaše

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Kaša pohánková 300g BIO CL
       Pohánka obsahuje vo svojich semenách i šupkách rutín, ktorý je vynikajúcim liekom na cievy v celom organizme. Vracia cievam pružnosť. Pravidelná konzumácia pohánky (3 x týždenne) vylieči behom mesiaca..
  2,53€
 • Mysli pohánkové čokoláda a mandle 340g
  Pohánkové vločky 15 %, jáhlový crisp 15 % (pšeno 31 %, kukuričná múka, ryža, trstinový cukor, soľ), cukor, ryžová múka, repkový olej, kukuričné lupienky (kukurica, soľ jedlá), čokoláda 5 % (cukor, kak..
  3,45€
 • Mysli pohánkové jahody a mandle 340g
  Pohánkové vločky 17 %, jáhlový crisp 17 % (pšeno 31 %, kukuričná múka, ryža, trstinový cukor, soľ), cukor, ryžová múka, repkový olej, kukuričné lupienky (kukurica 98 %, soľ jedlá), sójová m&uac..
  3,45€
 • Kaša kukuřičná 250g BIO CL
  Kukurica neobsahuje glutén, je teda dobre znášaná aj ľuďmi s celiakiou. Kukuričné zrná majú mierny diuretický účinok av pomere k množstvu kalórií dodávajú minimum proteínov. To z kukurice robí po..
  1,45€
 • Kaša kukuřično-ovsená 300g BIO CL
  Kukuričné zrná majú mierny diuretický účinok a v pomere k množstvu kalórií dodávajú minimum proteínov. To z kukurice robí potravinu, ktorá je vhodná pri chronických ochoreniach obličiek, ktoré ma..
  2,12€
 • Kaša kukurično-pohanková 300g CL
  Kukurica neobsahuje glutén, je teda dobre znášaná aj ľuďmi s celiakiou. Kukuričné zrná majú mierny diuretický účinok a v pomere k množstvu kalórií dodávajú minimum proteínov. To z kukurice robí p..
  2,25€
 • Kaša kukurično-pšenová 300g BIO CL
  Pšeno vzniká z prosa odstránením semennej šupky z klasu. Sú dobre stráviteľné, výživné a veľmi chutné. Odporúčajú sa pre ľudí s ochorením žalúdka a pankreasu. Kukurica je po pšenici..
  2,19€
 • Kaša ryžovo-kukuričná 300 g BIO COUNTRY LIFE
  Instantná kaša je výborným variantom nielen pre vaše raňajky. Medzi jej prednosti patrí rýchla a jednoduchá príprava a variabilnosť použitia. Pridaním rôznych surovín z nich vytvoríte veľa chutných pokrm..
  2,25€
 • Kaša špaldová 300g BIO CL
  Špalda je prastará obilnina, ktorá nebola šľachtená, preto si zachovala veľké množstvo cenných látok. Obsahuje veľa horčíka, vitamínov skupiny B, vrátane vitamínu B17, ktoré sa ukázal ako preventí..
  2,64€
 • SHAKE-IT Red Berries 175g - 5 porcií
  TÁTO PRÍCHUŤ OSLOVÍ SNÁĎ ÚPLNE KAŽDÉHO! JAHODY A MALINY SÚ SKUTOČNÉ HVIEZDY MEDZI OVOCÍM. JAHODOVO-MALINOVÉ SMOOTHIE JE SKRÁTKA NIEČO, ČO NAVODÍ ATMOSFÉRU LETA AJ V ZIME. VĎAKA STAROSTLIVO SPRACOVANÉMU,..
  4,89€
 • SHAKE-IT Choco Bomb 175g - 5 porcií
  POKUŠENIE PRICHÁDZAJÚCE S KAKAOM BÝVA MNOHOKRÁT NEODOLATEĽNÉ ... V SHAKE-IT NÁJDETE NEPRAŽENÉ KAKAO Z VYBRANÝCH EKVÁDORSKÝCH BÔBOV, OBSAHUJÚCE VÝZNAMNÝ PODIEL ANTIOXIDANTOV, MINERÁLOV A Z..
  5,99€
 • SHAKE-IT Black Fruits 175g - 5 porcií
  PRE NIEKOHO MÔŽE BYŤ NÁZOV TEJTO DOBROTY TROCHU TAJOMNÝ. NEMÁTE SA ALE ČOHO BÁŤ, V RECEPTÚRE TOHTO SKVOSTU SA SKRÝVAJÚ ČUČORIEDKY, ČERNICE A ČIERNE RÍBEZLE. KOMBINÁCIA TÝCHTO TROCH DRUHOV OVOCIA VYTVÁRA DOKONALÚ..
  4,89€