PowerLogy

Doprava zdarma

nad 20€

Viac info

Najnovšie produkty

PowerLogy

Produkty je možné zakúpiť v kamennej prevádzke v Kežmarku alebo:

 

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • ORGANIC ESPRESSO 1000g
  Produkty je možné zakúpiť v kamennej prevádzke v Kežmarku alebo:   Power zrnková BIO káva Organic Espresso pražená na Slovensku vďaka vyváženej kombinácii arabiky a robusty zabezpečí plnú a intenzívnu chuť be..
  34,90€
 • NATURAL COLLAGEN PROTEIN 350g
  Produkty je možné zakúpiť v kamennej prevádzke v Kežmarku alebo:   Špeciálny všestranný prírodný proteín bez akýchkoľvek príchutí, prídavkov a bez laktózy prispevajúci ku ko..
  19,90€
 • MANDĽOVÉ MASLO 330g
  Produkty je možné zakúpiť v kamennej prevádzke v Kežmarku alebo:   Chrumkavé a čerstvé mandľové maslo v BIO kvalite z top sicílskych mandlí so štipkou morskej soli bez cukru a konzervantov vyrobené na Slovensku...
  13,90€
 • POWER MCT OIL 400ml
  Produkty je možné zakúpiť v kamennej prevádzke v Kežmarku alebo:   Špeciálne extrahovaný MCT olej z jadierok palmy olejovej, ktorý obsahuje len najefektívnejšie MCT triglyceridy so stredne dlhým reťazcom pre oka..
  15,90€
 • ORGANIC ESPRESSO 250g
  Produkty je možné zakúpiť v kamennej prevádzke v Kežmarku alebo:   Power zrnková BIO káva Organic Espresso pražená na Slovensku vďaka vyváženej kombinácii arabiky a robusty zabezpečí plnú a intenzívnu chuť be..
  10,90€
 • MORNING MIX 450g
  Produkty je možné zakúpiť v kamennej prevádzke v Kežmarku alebo:   Bezchybný raňajkový mix bezlepkových vločiek, chia semiačok, mandlí a jablčnej vlákniny v BIO kvalite. Bezchybný raňajkový mix bezlepkovýc..
  8,90€
 • BIO CEJLONSKÁ ŠKORICA 50g
  Produkty je možné zakúpiť v kamennej prevádzke v Kežmarku alebo:   BIO cejlónská škorica top kvality s výraznou arómou.  BIO cejlonská škorica top kvalitky nie len do vašej kávy Ako&nb..
  4,90€
 • POWER KOKOSOVÝ OLEJ 500ml
  Produkty je možné zakúpiť v kamennej prevádzke v Kežmarku alebo: Power kokosový olej je: 100% panenský nerafinovaný kokosový olej stabilný, neoxiduje tak rýchlo ako bežné komerčné oleje chemicky čistý..
  11,90€
 • Power Nougat 300g
  Produkty je možné zakúpiť v kamennej prevádzke v Kežmarku alebo: Čerstvý nugátový krém bez palmového oleja, rafinovaného cukru a konzervantov vyrobený na Slovensku.  ..
  13,90€
 • Extra Panenský BIO Olivový olej 500ml
  Produkty je možné zakúpiť v kamennej prevádzke v Kežmarku alebo:   Vyberáme pre vás exkluzívnu selekciu BIO olivových olejov, ktoré boli ocenené na svetových súťažiach. Za studena lisované, len mec..
  17,90€
 • EXTRA STRONG BIO 1000g
  Produkty je možné zakúpiť v kamennej prevádzke v Kežmarku alebo: Zmes výberových BIO kávovníkových zŕn 51% výberovej robusty z Indie a 49% arabiky z Peru a Etiópie, s laboratórnymi testami čistoty zloženia. Unik..
  34,90€
 • EXTRA STRONG BIO 250g
  Produkty je možné zakúpiť v kamennej prevádzke v Kežmarku alebo: Zmes výberových BIO kávovníkových zŕn 51% výberovej robusty z Indie a 49% arabiky z Peru a Etiópie, s laboratórnymi testami čistoty zloženia. (39,60 ..
  10,90€