Proteíny / Superfoods

Doprava zdarma

Nad 20€

Viac info

Proteíny / Superfoods

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • BIO MATCHA 100g
  Príbalová informácia: Informácie pre užívateľa Balenie obsahuje: čaj Matcha  - 100g krajina pôvodu: Japonsko   Čo je čaj Matcha Matcha je druh zeleného čaju, ktorý vznikol pred viac ako 800 ..
  15,90€
 • Šejker svetlozelený 760ml
  Firma PUR YA!, ktorá sa špecializuje na výrobu proteínov a proteínových drinkov myslela samozrejme aj na to, aby ste si svoj drink mohli jednoducho a ľahko pripraviť. S touto šejkovacou fľašou to bude naozaj hračka. Značky na reliéfe f..
  8,99€ 15,99€
 • Šejker čierny 760ml
  Firma PUR YA!, ktorá sa špecializuje na výrobu proteínov a proteínových drinkov myslela samozrejme aj na to, aby ste si svoj drink mohli jednoducho a ľahko pripraviť. S touto šejkovacou fľašou to bude naozaj hračka. Značky na reliéfe fľa..
  8,99€ 15,99€
 • Jačmeň zelený 250g
  Osviežuje a zároveň odstraňuje pocit únavy. Má vysoko alkalizujúci účinok, obnovuje acido-alkalickú rovnováhu, čo umožňuje optimálnu funkciu buniek. Má okysličujúce, antioxidančné, detoxikačné a vyživujúce &ua..
  7,38€
 • BIO MLADÝ OVOS 150g
  Produkt BIO Mladý ovos predstavuje 100% extrémne jemný prášok z výhonkov mladého zeleného ovsa obsahujúci množstvo výživných látok. BIO Mladý ovos obsahuje všetky vitamíny skupiny B, vitamí..
  4,99€ 8,00€
 • Proteínový puding Double Chocolate 200g Barebells
  20 gramov proteínu· Nízky cukor· Nízka laktóza DOUBLE CHOCOLATE Máte radi čokoládu? Doprajte si rovno dvojitú porciu. Barebells Double chocolate je pre skutočných milovníkov čokolády. Predstavte si čokolá..
  1,99€ 2,19€
 • Proteínová tyčinka Cookies & Cream 55g Barebells
  20 gramov proteínu · Nízky cukor Zloženie: mliečna bielkovina (mlieko), mliečna čokoláda (24%), sladidlo (maltitol), kkaové maslo, sušené mlieko plnotučné, kakaová hmota, emulgátor (sójový lecitín), ar&oacu..
  2,19€
 • Proteínová tyčinka Coconut-choco 55g Barebells
  20 gramov proteínu · Nízky cukor Zloženie: mliečna bielkovina (mlieko), mliečna čokoláda (16%), sladidlo (maltitol), kakaové maslo, sušené mlieko plnotučné, kakaová hmota, emulgátor (sójová lecitín), ar&oac..
  2,19€
 • Proteínová tyčinka Caramel Cashew  55g Barebells
  20 gramov proteínu · Nízky cukor Zloženie: mliečna bielkovina (mlieko), mliečna čokoláda (18,5%), sladidlo (maltitol), kakaové maslo, sušené mlieko plnotučné, kakaová hmota, emulgátor (sójový lecitín), ar&o..
  2,19€
 • BIO Organic Chlorella 160g - 800 tabliet
  Chlorella patrí medzi zelené super potraviny s vysokým obsahom bielkovín, ktorý je dvakrát vyšší ako v strukovinách. Okrem toho obsahuje chlorofyl pomerne veľké množstvo železa, vápnika, vitamínu E a fosforu. ..
  19,90€
 • BIO Organic Spirulina 160g - 800 tabliet
  Spirulina je absolútne jedinečná, pretože jej celkový objem tvorí takmer 70% bielkovín, čo je jeden z najväčších zdrojov bielkovín v rastlinnej ríši. Vďaka tejto funkcii ju športovci, vegetariáni, starš&i..
  18,90€
 • Proteínový puding COCONUT DREAM 200g Barebells
  20 gramov proteínu· Nízky cukor· Nízka laktóza COCONUT DREAM Pocit pláže, sviežosť mora a príjemnú atmosféru vám spraví Barebells Coconut Dream. Vyčarujte si svoj kokosový sen. Nutričn&e..
  1,99€ 2,19€