Strukoviny

Doprava zdarma

nad 20€

Viac info

Strukoviny

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Fazuľa Adzuki BIO 500g CL
       Adzuki obsahuje dostatok bielkovín, fosforu a vápniku. Je vhodná na klíčenie, výborná na reguláciu stolice a na jej zjemnenie v prípade zápchy, taktiež pomáha regulovať menštruáciu. Pri jej ..
  2,35€
 • Hrach zelený polený 500g BIO CL
       Hrach je veľmi sýty a výdatný, v kombinácii so zeleninou a obilninami poskytuje bielkoviny vysokej kvality, čím je cenný najmä pre tých, ktorí nejedia mäso a mäsové výrobky. U nás s&uac..
  2,20€
 • Šošovica zelená 500g BIO CL
       Vysoký obsah vlákniny v šošovici podporuje peristaltiku čriev. Hoci je šošovka bohatá na sacharidy, jej molekuly glukózy sa uvoľňujú pomaly a nevyvolávajú náhle zvýšenie hladiny c..
  2,49€
 • Fazuľa Navy 500g BIO CL
       Fazuľa navy je tiež veľmi dobrým zdrojom mangánu, kyseliny listovej a horčíka. Vďaka výhodnému pomeru obsahu draslíka a sodíka prispieva k prevencii vysokého krvného tlaku a aterosklerózy. Populárna j..
  1,99€
 • Fazuľa Pinto 500g BIO CL
       Fazuľa obsahuje rozpustnú a nerozpustnú vlákninu. Vláknina povzbudzuje činnosť čriev a tým pôsobí ako prevencia zápchy a rakoviny hrubého čreva. Rozpustná vláknina na seba viaže cholesterol a tý..
  1,95€
 • Šošovica červená celá nelúpaná 500g BIO CL
       Červená šošovica je bohatým zdrojom železa, selénu, fosforu, zinku, vitamínu B6. Obsahuje vlákninu, ktorá povzbudzuje činnosť čriev a pomáha proti zápche. Škroby obsiahnuté v strukovinác..
  2,40€
 • Šošovica červená polená lúpaná 500g CL
  Šošovica je vysoko energetická a výživná strukovina, ktorá obsahuje len málo tukov. Je bohatá na kyselinu listovú a železo, dve látky, ktoré pomáhajú predchádzať chudokrvnosti. Červená &scaron..
  2,55€
 • Fazuľa Mungo 500g BIO CL
       Mungo fazuľa je najvhodnejšia na nakličovanie. Môže sa použiť do šalátov, zeleninových jedál, polievok no najviac vitamínov má vo forme klíčkov. Obsahuje totiž bielkoviny, železo, mangán, horčík a fosf..
  3,05€
 • Fazuľa čierna ľadvina CL 500g
  Do Európy sa Fazuľa čierna ľadvina dostala z Južnej Ameriky už za časov Kryštofa Kolumbusa. Dnes sa pestuje predovšetkým v Thajsku a Číne, ale i v Karibskej oblasti, kde je veľmi populárna. Je nepostrádateľnou súčasťou napr. mexickej kuchy..
  1,70€
 • Bôb 250g marianna
  Bôb je bohatý na obsah bielkovín, ale aj vápnika, draslíka, železa či iných minerálnych látok. Konzumuje sa uvarený v slanej vode. Uvarené semená sa konzumujú buď priamo (osolené) alebo upražené..
  1,11€
 • Cícer 500g CL
  Vďaka svojim významným terapeutickým vlastnostiam je cícer potravinou vhodnou pre ľudí žijúcich v súčasnom uponáhľanom svete. Dodáva telu mnoho energie a je zdrojom najdôležitejších živín. Pomáha znižova..
  2,07€
 • Šošovica červená celá lúpaná 500 g BIO CL
  Červená šošovica nemá šupku ako iné strukoviny a je sfarbená do oranžovej. Nemusí sa namáčať a je rýchlo uvarená. Po uvarení sa rozpadá a hodí sa tak predovšetkým na prípravu ka&sca..
  2,65€