Dezerty / Pudingy

Doprava zdarma

nad 20€

Viac info

Dezerty / Pudingy

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Alpro Dezert Čokoládový 125g
  Alpro dezert čokoládový je tak ľahké si zamilovať. Bohatú čokoládovú chuť a jemnú a krémovú konzistenciu si všetci obľúbia. Keď ho ochutnáte, pochopíte, prečo je tak neodolateľný. PREDNOSTI ..
  0,82€
 • Alpro Dezert Vanilkový 125g
  Sója a vanilka v perfektnom súznení. Alpro dezert vanilkový je dôkazom, že sója a jemná chuť vanilky k sebe patria. Jedinečne hladká a krémová konzistencia premení každé sústo v pôžitok. PREDNOSTI ..
  0,82€
 • Alpro Dezert Tmavá Čokoláda 125g
  Malý, tmavý a úžasný - Alpro dezert tmavá čokoláda v sebe spája jemnú konzistenciu s lahodnou chuťou tmavej čokolády. Doprajte si ten skvelý zážitok. PREDNOSTI 100% rastlinný Krémový..
  0,82€
 • Proteínový puding Double Chocolate 200g Barebells
  20 gramov proteínu· Nízky cukor· Nízka laktóza DOUBLE CHOCOLATE Máte radi čokoládu? Doprajte si rovno dvojitú porciu. Barebells Double chocolate je pre skutočných milovníkov čokolády. Predstavte si čokolá..
  1,99€ 2,19€
 • Proteínový puding COCONUT DREAM 200g Barebells
  20 gramov proteínu· Nízky cukor· Nízka laktóza COCONUT DREAM Pocit pláže, sviežosť mora a príjemnú atmosféru vám spraví Barebells Coconut Dream. Vyčarujte si svoj kokosový sen. Nutričn&e..
  1,99€ 2,19€
 • Proteínový puding Creamy Vanilla 200g Barebells
  20 gramov proteínu· Nízky cukor· Nízka laktóza Creamy Vanilla Nič nespraví radosť viac ako tradičná chuť vanilkového krému. Zoznámte sa s pravou chuťou vanilky jedine v Barebells Cremy Vanilla. Nutrič..
  1,99€ 2,19€
 • Proteínový puding Strawberry supreme 200g Barebells
  Proteínový puding s príchuťou jahoda. Zloženie: mlieko, mliečka bielkovina(mlieko), stabilizátor (karagenan), aróma (jahoda, sladidlo(sukralóza), regulátor kyslosti (fosforečnan sodný), farbivo (lykopén), laktóza. Výž..
  1,99€ 2,19€
 • Konopný dezert kakaový 2 x 125g
  Doprajte si zdravý dezert vyrobený z konopného mlieka a konopného oleja, ktorý je zrejme najbohatším zdrojom polynenasýtených mastných kyselín v ideálnom pomere. Určite je vhodný aj ako desiata pre malý..
  2,89€