Vitamínové nápoje

Doprava zdarma

nad 20€

Viac info

Vitamínové nápoje

Vitamínové nápoje VITAMIN WELL sú obohatené o rôzne vitamíny a minerály, ovocie a rastlinné extrakty. Sú nesýtené a sladené výhradne ovocným cukrom, fruktózou. Prvé nápoje predstavil výrobca vo Švédsku už v roku 2008. Naše vitamínové nápoje poskytujú alternatívu k nealkoholických nápojom, ovocným džúsom a iným vysokosladeným nápojom a sú k dispozícii v siedmych rôznych variantoch a funkčnostiach.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Vitamin Well Upgrade 500ml
  CITRÓN/KAKTUS VITAMIN B+D+E MAGNESIUM+ZINK Posuň sa na vyššiu úroveň - upgrade obsahuje vitamín B6 a B12, ktoré prispievajú k zníženiu únavy. Upgrade takisto obsahuje magnézium a vitamín D, ktoré prispievaj&ua..
  1,99€
 • Vitamin Well Free SPIRIT 450ml
  Citrus/Bazový kvet Citrusový extrakt Vitamín C/D/B6+Kyselina listová Sýtený nápoj bez kalórií, obohatený o vitamíny. Obsahuje sladidlo. Podávajte chladené. Po otvorení skonzumujte v ten istý..
  2,06€
 • Vitamin Well Free RIDE 450ml
  Ananás/Grep Brusnicový extrakt · Kofeín Vitamín C/B5/B12+Kyselina listová Sýtený nápoj bez kalórií, obohatený o vitamíny. Obsahuje sladidlo. Podávajte chladené. Po otvorení skonzumujt..
  2,06€
 • VITAMINPRO WATER California lime 500ml
  VITAMINPRO® Objem – 500ml vitamínová voda kalifornský citrón Voda obohatená o vitamíny nesýtená Voda obohatená o vitamíny, s citrónovou a limetkovou príchuťou. Zloženie: voda; fruktóza; regu..
  1,59€
 • Vitamin Well Hydrate 500ml
  Vitamín C + D ZINOK + BIOTÍN s príchuťou rebarbora a jahoda Ochladzujúci a osviežujúci. Vitamin Well Hydrate obsahuje vitamin C a B12, ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Takisto obsahuje biotín, niacín a zinok, k..
  1,99€
 • NOCCO BCAA+ citrón/báza 330ml
  Non Carbs Company, NOCCO, je Švédska spoločnosť, ktorá vyvíja a predáva funkčné nápoje so zameraním na zdravie a kondíciu. NOCCO má v súčasnej dobe dve rady nápojov, NOCCO BCAA a NOCCO BCAA +. NOCCO BCAA je funkčn&ya..
  2,39€
 • NOCCO BCAA tropical 330ml
  Non Carbs Company, NOCCO, je Švédska spoločnosť, ktorá vyvíja a predáva funkčné nápoje so zameraním na zdravie a kondíciu. NOCCO má v súčasnej dobe dve rady nápojov, NOCCO BCAA a NOCCO BCAA +. NOCCO BCAA je funkčn&ya..
  2,39€
 • Matéčko limetka 330ml
  Naše obľúbené vychladené matéčko Vás očarí svojou silou a ulahodí Vašim chuťovým pohárikom. Prírodná limonáda vzniká výluhom kvalitného Yearba maté, ktoré sa vyzn..
  0,99€ 1,49€
 • Bylinková limonáda 330ml
  Babičkina záhrada plná byliniek sa spojila do chuti v jednej fľaši, tak prečo ju neskúsiť? Zloženie tejto antistresovej limonády tvorí výluh z prospešných bylín ako materina dúška, medovka alebo mäta, čo ul..
  1,49€
 • Ibišteková limonáda 330ml
  Výnimočná červená limonáda s chuťou lesa a farbou zo Sudánu. Spojenie prírody spolu s nádychom Sudánu v podobe kvetov ibišteka. Tento netradičný jemne sladko- kyselý nádych spolu s ostatnými koreninami a ..
  0,99€ 1,49€
 • Mystery Cola 330ml
  Kto určuje ako má chutiť a vyzerať Cola? Nikto. A preto sme vytvorili našu, jedinečnú, originálnu a inú ako ostatné. Už si vyskúšal? Prírodný nápoj vytvorený podľa vlastnej receptúry, odkláňaj&uacu..
  0,99€ 1,49€
 • Prírodný tonik 330ml
  Tonik červeno-hnedej farby? Áno! A taký Vám prinášame, pravý, nefalšovaný, bez chémie. Naozaj prírodný? Áno, a to vďaka použitiu skutočnej kôry z chinínovníka. Domovom tohto vzácneho s..
  0,99€ 1,49€