Nápoje, čaje, káva

Doprava zdarma

nad 20€

Viac info

Nápoje, čaje, káva

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Čaj NA CHUDNUTIE 60g Herbex
  Čaj na podporu regulovania hmotnosti obsahuje látky, ktoré podporujú tlmenie chuti do jedla a napomáhajú látkovej výmene v organizme. Čaj NA CHUDNUTIE 60g Herbex Čaj na podporu regulovania hmotnosti. Obezita ( tučnota ) je vyvolaná nes..
  1,71€
 • Čaj PRIEDUŠKOVÝ 60g Herbex
  Čaj pôsobí povzbudzúco na činnosť dýchacích ciest a uľahčuje dýchanie. Priaznivo pôsobí na dýchacie cesty a uľahčuje dýchanie. Má priaznivé účinky na látkovú výmenu a regenerá..
  1,49€
 • Čaj proti kašľu 60g Herbex
  Bylinný čaj pri problémoch s kašľom. Zloženie: ibiš lekársky koreň, kvet bazy čiernej, tymián, fenikel obyčajný, plod anízu, skorocel kopijovitý, divozel veľkokvetý, prvosienka jarná, slez maurský Hmotnosť:..
  1,65€
 • Čaj urologický s brusnicami 60g Herbex
  Bylinný čaj s brusnicami. Brusnica pomáha udržiavať zdravý močovný systém. Breza podporuje vylučovacie funkcie obličiek. Praslička má močopudné a protizápalové vlastnosti. Vrbovka podporuje správnu funkciu močových ciest...
  1,40€
 • Alpro Sójový Nápoj Čokoládový 1l
  Lahodný čokoládový zážitok. Potešte svoje chuťové bunky Alpro sojovým čokoládovým nápojom, ktorý kombinuje jedinečné vlastnosti sóje s luxusnou chuťou najkvalitnejších kakaových bôbo..
  2,59€
 • Čaj ženský 60 g Herbex
  Zloženie: materina dúška, medovka lekárska, alchemilka žltozelená, myší chvost, repík lekársky, ľubovník bodkovaný Hmotnosť: 20 x 3 x, nálevové sáčky Vyrobené na Slovensku. ..
  1,49€
 • Ružová voda, 190 ml
  Ružová voda známa svojou unikátnou chuťou je používaná hlavne pri príležitostiach, keď chceme dosiahnuť chuť sladkých indických dezertov. Možno použiť aj na očistenie pleti. Zloženie: voda, extrakt z ruže. Objem: 190 ml. Produkt p..
  1,75€
 • Vitamin Well Upgrade 500ml
  CITRÓN/KAKTUS VITAMIN B+D+E MAGNESIUM+ZINK Posuň sa na vyššiu úroveň - upgrade obsahuje vitamín B6 a B12, ktoré prispievajú k zníženiu únavy. Upgrade takisto obsahuje magnézium a vitamín D, ktoré prispievaj&ua..
  1,99€
 • Smoothie dávkovač nápojov
  Poznáte známy smoothie pohár? Toto je jeho zväčšenina z ktorej si môžete nápoje čapovať. Tento štýlový retro dávkovaš nápojov je skvelý doplnok na každú párty! Horúce letn&eac..
  14,50€
 • Zdravá fľaša na vodu s filtrom na ovocie (červená)
  Zdravá fľaša na vodu v super prevedení s filtrom. Vylúhujte si v nej obľúbené ovocie, či bylinky a potom len opäť doplňte vodou. Neobsahuje BPA, ľahko umývateľná. Leto sa blíži a s ním aj výlety do prírody a ..
  10,99€
 • Zdravá fľaša na vodu s filtrom na ovocie (modrá)
  Fľaša na vytváranie si prírodných drinkov kdekoľvek. Stačí dopĺňať čistou vodou a zdravá fľaša bude kedykoľvek k dispozícií. Neobsahuje bpa, eko fľaša. Leto sa blíži a s ním aj výlety do prírody a zv..
  10,99€
 • GREEN SMOOTHIE MIX 140g
  20 porcií - úžasná kombinácia superfood vo forme jemného prášku, ktoré je možne piť po rozriedení vodou ako samotný drink, alebo 1 dávku ( 1 lyžičku-7g) pridať do Vašich obľúbených pokrmov ( kaši..
  11,90€