Nápoje, čaje, káva

Kategórie
Doprava zdarma

nad 20 eur

Viac info

Najnovšie produkty

Nápoje, čaje, káva

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Čaj NA CHUDNUTIE 60g Herbex
  Čaj na podporu regulovania hmotnosti obsahuje látky, ktoré podporujú tlmenie chuti do jedla a napomáhajú látkovej výmene v organizme. Čaj NA CHUDNUTIE 60g Herbex Čaj na podporu regulovania hmotnosti. Obezita ( tučnota ) je vyvolaná nes..
  1,35€
 • Čaj PRIEDUŠKOVÝ 60g Herbex
  Čaj pôsobí povzbudzúco na činnosť dýchacích ciest a uľahčuje dýchanie. Priaznivo pôsobí na dýchacie cesty a uľahčuje dýchanie. Má priaznivé účinky na látkovú výmenu a regenerá..
  1,49€
 • Čaj proti kašľu 60g Herbex
  Bylinný čaj pri problémoch s kašľom. Zloženie: ibiš lekársky koreň, kvet bazy čiernej, tymián, fenikel obyčajný, plod anízu, skorocel kopijovitý, divozel veľkokvetý, prvosienka jarná, slez maurský Hmotnosť:..
  1,65€
 • Čaj urologický s brusnicami 60g Herbex
  Bylinný čaj s brusnicami. Brusnica pomáha udržiavať zdravý močovný systém. Breza podporuje vylučovacie funkcie obličiek. Praslička má močopudné a protizápalové vlastnosti. Vrbovka podporuje správnu funkciu močových ciest...
  1,40€
 • Čaj ženský 60 g Herbex
  Zloženie: materina dúška, medovka lekárska, alchemilka žltozelená, myší chvost, repík lekársky, ľubovník bodkovaný Hmotnosť: 20 x 3 x, nálevové sáčky Vyrobené na Slovensku. ..
  1,49€
 • Ružová voda, 190 ml
  Ružová voda známa svojou unikátnou chuťou je používaná hlavne pri príležitostiach, keď chceme dosiahnuť chuť sladkých indických dezertov. Možno použiť aj na očistenie pleti. Zloženie: voda, extrakt z ruže. Objem: 190 ml. Produkt p..
  1,75€
 • Vitamin Well Care 500ml
  VITAMÍN B12 BIOTÍN + KYSELINA LISTOVÁ S PRÍCHUŤOU ČERVENÝ GREP Nealkoholický nápoj s obsahom vitamínov a minerálnych látok, s príchuťou červený grep, s fruktózou, nesýtený. Nápoj..
  1,99€
 • Vitamin Well Defence 500ml
  VITAMÍN C+ D ZINOK S PRÍCHUŤOU CITRUS / BÁZOVÝ KVET Nealkoholický nápoj s obsahom vitamínov a minerálnych látok, s príchuťou bazový kvet a citrus, s fruktózou, nesýtený. Nápoj DEFENCE o..
  1,99€
 • Vitamin Well Everyday 500ml
  VITAMÍN B+C+E KYSELINA LISTOVÁ + MAGNÉZIUM S PRÍCHUŤOU ZELENÉ JABLKO Nealkoholický nápoj s obsahom vitamínov a minerálnych látok, s príchuťou zelené jablko, s fruktózou, nesýtený. N&aac..
  1,99€
 • Vitamin Well Reload 500ml
  VITAMÍN B+D MAGNÉZIUM + ZINOK S PRÍCHUŤOU CITRÓN / LIMETKA Nealkoholický nápoj s obsahom vitamínov a minerálnych látok, s príchuťou citrón a limetka, s fruktózou, nesýtený. Nápoj RELOAD..
  1,99€
 • Vitamin Well Antioxidant 500ml
  VITAMÍN C+E SELÉN +MANGÁN S PRÍCHUŤOU BROSKYŇA Nealkoholický nápoj s obsahom vitamínov a minerálnych látok, s príchutou broskyna, s fruktózou, nesýtený. Nápoj ANTIOXIDANT obsahuje špeci..
  1,99€
 • Vitamin Well Focus 500ml
  VITAMÍN B+C KOFEÍN S PRÍCHUŤOVU ČIERNA RÍBEZLA Nealkoholický nápoj s obsahom vitamínov a minerálnych látok, s príchutou čierna ríbezla, s fruktózou, nesýtený. Nápoj FOCUS obsahuje &scar..
  1,99€