Vločky, otruby

Kategórie
Doprava zdarma

nad 20 eur

Viac info

Najnovšie produkty

Vločky, otruby

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Otruby pšeničné 300g BIO CL
  Otruby znižujú hladinu cholesterolu a riziko niektorých závažných ochorení: divertikulitídy, karcinómu hrubého čreva, srdcových ochorení a karcinómu prsníka. Velkú časť pšeničných otrub tvor..
  0,70€
 • Vločky ovsené 500g BIO CL
  Najlepší spôsob, ako jesť ovos a získať z neho všetky živiny, je v podobe vločiek. Ovos je obilie najbohatší na živiny. Obsahuje približne dvakrát viac tukov ako pšenica, viac proteínov a sacharidov.      ..
  1,35€
 • Vločky špaldové 250g BIO CL
  Špaldovej vločky sa získavajú tak, že sa obilné zrno navlhčí v pare a potom sa lisuje. Špalda obsahuje horčík a vitamíny skupiny B, vrátane vitamínu B17, ktorý pôsobí preventívne proti nádorov&e..
  1,25€
 • Vločky ryžové 250g BIO CL
       Ryža je ľahko stráviteľná potravina, ktorá vyvoláva pocit nasýtenia. Neobsahuje gliadín (frakcia gluténu) a je tak vhodná pre pacientov s celiakiou. Vzhľadom k mimoriadne nízkemu obsahu sodíka je vhodn&aacut..
  1,50€
 • Vločky ražné 250 g BIO CL
  Ražné vločky sa získavajú tak, že sa obilné zrno navlhčí v pare a potom sa lisuje. Dajú sa jesť nespracované, pridávajú sa ale aj do pečiva a používajú sa tiež pri varení. Vločky sú v biokvalite, pochád..
  0,69€
 • Mysli so semienkami a orechmi 375g
  Celozrnné cereálie 75 % [ovsené vločky 25 %, jačmenné vločky 20 %, pšeničné vločky toustovanie 15 %, ražné vločky sladovej (raž, jačmenný slad)], slnečnicové semienka 15 %, pražená tekvicové semená lúpan&aac..
  2,05€
 • Mysli s konopným semienkom 375g
  Celozrnné cereálie 80 % [ovsené vločky 30 %, jačmenné vločky 23 %, ražné vločky sladové 15 % (raž, jačmenný slad), pšeničné vločky toustovanie], tekvicové semená lúpaná 12 %, konopné semienko nel&uacu..
  2,05€
 • Mysli pohánkové čokoláda a mandle 340g
  Pohánkové vločky 15 %, jáhlový crisp 15 % (pšeno 31 %, kukuričná múka, ryža, trstinový cukor, soľ), cukor, ryžová múka, repkový olej, kukuričné lupienky (kukurica, soľ jedlá), čokoláda 5 % (cukor, kak..
  3,45€
 • Mysli pohánkové jahody a mandle 340g
  Pohánkové vločky 17 %, jáhlový crisp 17 % (pšeno 31 %, kukuričná múka, ryža, trstinový cukor, soľ), cukor, ryžová múka, repkový olej, kukuričné lupienky (kukurica 98 %, soľ jedlá), sójová m&uac..
  3,45€
 • Mysli s kúskami ovocia 375g
  Sušené ovocie v rôznom pomere 35% [hrozienka (hrozienka, slnečnicový olej), ďatle (ďatle, ryžová múka), banán (banán, ryžová múka), marhule (marhule, ryžová múka)], ovsené vločky 30%, pšeničné vlo..
  2,05€