Ayurveda

Kategórie
Doprava zdarma

nad 20 eur

Viac info

Najnovšie produkty

Ayurveda

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Tarika akné, 20 g
  Tarika akné je unikátny 100% prírodný prípravok ajurvedskej medicíny z bylín a minerálov na akné a nečistú pleť. Bezpečne a účinne je možné používať u detí aj dospelých na všetky..
  3,99€
  Na základe 2 recenzií.
 • Tarika akné, 50 g
  Tarika akné je unikátny 100% prírodný prípravok ajurvedskej medicíny z bylín a minerálov na akné a nečistú pleť. Bezpečne a účinne je možné používať u detí aj dospelých na všetky..
  8,49€
 • Zubná pasta Sumudu, 75 g
  Prítomnosť mikroorganizmov v ústnej dutine je príčinou poškodzovania zubného chrupu. Zubná pasta Sumudu zmierňuje krvácanie, podráždenosť, opúchanie ďasien a precitlivenosť zubov. Sumudu obsahuje ájurvédske oleje, ktor&ea..
  3,50€
 • Zubná pasta Kekulu, 40 g
  Zubná pasta Kekule zamedzuje vzniku zubného kameňa, chráni ústnu dutinu, zubnú sklovinu, spevňuje ďasná, a to všetko prírodnou cestou. Účinky: Zlepšuje ústnu hygienu, poskytuje prevenciu proti zubnému kazu, s..
  2,40€
 • Dobré ghí / ghee, 220 ml
  Topené maslo využijeme k tepelnej príprave pokrmov, kde je v receptúre požadovaná maslová chuť. Na rozdiel od masla sa neprepaluje, pri varení teda nevznikajú zdravotne rizikové látky. V kuchyni môžeme Dobré ghí..
  6,99€
 • BIO Aloe Vera , 0,5 l
  100% Aloeveta šťava je bohatý je koktail výživných látok vyrobený v Bio kvalite z vybraných listov Aloe vera Barbadensis Miller z Mexika. Aloe vera - antioxidant obranyschipnost detoxikácia norální hladina cukru v k..
  10,90€
 • BIO Ashwaganda 60g
  Vitalita – Sex - Energia   Ashwagandha (Withania somnifera - indický ženšeň) je jednou z najcennejších bylín v ajurvédskom medicínskom systéme. Preklad slova Ašvaganda je ashwa – kôň a gandha &nd..
  6,49€
 • BIO TULSI ORIGINAL
  BIO TULSI ORIGINAL - bylinný čaj bez kofeínu Čaj oslavuje synergiu troch najčistejších bylín Tulsi (bazalky posvätnej)! Tulsi pomáha udržať vitalitu, posilňuje odolnosť proti stresu, podporuje imunitný systém, priaznivo ovplyvňuje d&..
  4,25€
 • BIO TULSI Ruža
  BIO TULSI INDICKÁ RUŽA - bylinný čaj bez kofeínu Čaj oslavuje synergiu troch najčistejších bylín Tulsi (bazalky posvätnej), vyrovnávajúcej ruže a osviežujúcej citrónovej trávy. Tulsi pomáha udržať vitalitu..
  4,25€
 • BIO TULSI citrónová tráva
  BIO TULSI S CITRÓNOVOU TRÁVOU - bylinný čaj s kofeínom Čaj oslavuje synergiu bylín Tulsi (bazalky posvätnej), zeleného čaju, osviežujúcej citrónovej trávy, zázvoru a citrónu. Tulsi pomáha udržať vital..
  4,25€
 • BIO TULSI zelený čaj Mashallah
  BIO TULSI SO ZELENÝM ČAJOM MASHALLAH - bylinný čaj s kofeínom Čaj oslavuje synergiu troch najčistejších bylín Tulsi (bazalky posvätnej) a zeleného čaju Mashallah. Tulsi pomáha udržať vitalitu, posilňuje odolnosť proti stresu, podporu..
  4,25€
 • BIO TULSI ÓM Shanti
  BIO TULSI ÓM SHANTI - bylinný čaj bez kofeínu Čaj vás zbavuje stresu a pomáha k pokojnému spánku. Tulsi pomáha udržať vitalitu, posilňuje odolnosť proti stresu, podporuje imunitný systém, priaznivo ovplyvňuje dýchacie..
  4,25€