Novinky

Kategórie
Doprava zdarma

nad 20 eur

Viac info

Najnovšie produkty

Novinky

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • BIO Chaga 28 x 0,75g
  Chaga je medicinálna huba rastúca divoko, a to na brezách v chladných oblastiach severnej pologule, predovšetkým v Škandinávii a Rusku. Nejde ju umelo pestovať, zbiera sa teda ručne vo voľnej prírode. Chaga sa najčastejšie zbiera ..
  20,69€
 • Bio Matcha 28 x 1,5g
  Čo je Matcha? Matcha je rýdzo zelený čaj, ktorého zber a výroba sa výrazne líši od ostatných zelených čajov. Kry Match sa zakryjú pred slnečným svitom približne 4 týždne pred zberom. To vedie k intenzívnemu..
  12,69€
 • BIO Matchaga 28 x 1,5g
  Čo je Matchaga? Matchaga je originálny nápoj, jediný svojho druhu na svete, ktorý kombinuje vysoko kvalitný zelený čaj Matcha z Japonska a medicinálnu hubu Chagu z Finska. Obe tieto zložky sú certifikované BIO a pochá..
  22,69€
 • BIO TULSI S citrónovej trávy 100g
  BIO TULSI S citrónovou trávou - bylinný čaj s kofeínom Čaj oslavuje synergii bylín Tulsi (bazalky posvätné), zeleného čaju, osviežujúci citrónovej trávy, zázvorua citróna. Tulsi pomáha udržať vitalitu,..
  7,99€
 • BIO TULSI ORIGINAL, 100 g
  Čaj oslavuje synergiu troch najčistejších bylín Tulsi (bazalky posvätnej)! Tulsi pomáha udržať vitalitu, posilňuje odolnosť proti stresu, podporuje imunitný systém, priaznivo ovplyvňuje dýchacie cesty, trávenie, vykašliavanie a v..
  7,99€
 • BIO TULSI INDICKÁ RUŽA 100g
  Čaj oslavuje synergiu troch najčistejších bylín Tulsi (bazalky posvätné), vyrovnávajúci ruže a osviežujúce citrónovej trávy. Tulsi pomáha udržať vitalitu, posilňuje odolnosť proti stresu, podporuje imunitný syst&eac..
  7,99€
 • Extra Panenský BIO Olivový olej 500ml
  Produkty je možné zakúpiť v kamennej prevádzke v Kežmarku alebo:   Vyberáme pre vás exkluzívnu selekciu BIO olivových olejov, ktoré boli ocenené na svetových súťažiach. Za studena lisované, len mec..
  17,90€
 • EXTRA STRONG BIO 1000g
  Produkty je možné zakúpiť v kamennej prevádzke v Kežmarku alebo: Zmes výberových BIO kávovníkových zŕn 51% výberovej robusty z Indie a 49% arabiky z Peru a Etiópie, s laboratórnymi testami čistoty zloženia. Unik..
  34,90€
 • EXTRA STRONG BIO 250g
  Produkty je možné zakúpiť v kamennej prevádzke v Kežmarku alebo: Zmes výberových BIO kávovníkových zŕn 51% výberovej robusty z Indie a 49% arabiky z Peru a Etiópie, s laboratórnymi testami čistoty zloženia. (39,60 ..
  10,90€
 • DECAF ARABICA BIO 250g
  Produkty je možné zakúpiť v kamennej prevádzke v Kežmarku alebo: Bezkofeínová 100% BIO arabika spracovaná Swiss Water Process metódou s detailnými testami čistoty zloženia v laboratóriu. (35.60 €/kg) Káva pre ..
  9,90€
 • Pohánkové cestoviny mušle 250 g
  Bezlepkové bezvaječné pohánkové cestoviny v tvare mušlí. Sú prirodzené bezlepkové bezvaječné cestoviny. Sú chutnou alternatívou pšeničných cestovín a vynikajúcov variantovou zdrav&eacut..
  1,56€
 • Sirup ďatlový 900ml BIO CL
      Ďatlový hodnota / energie (sirup je prírodným sladidlom, ktoré vďaka svojmu zloženiu a nižšiemu glykemickému indexu nezaťažuje pankreas. Ďatlový sirup oproti bežnému cukru neprekysľuje žalúdok (má vy&sca..
  7,49€