Novinky

Doprava zdarma

nad 20€

Viac info

Novinky

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobrazenie: Zoznam Vedľa seba
 • Konopné semienka nelúpané 135g
  Pre tých, ktorým nie sú po chuti pečené a solené ponúkame aj neupravované konopné semienka. Možnosť použiť do jogurtov, smoothie nápojov, šalátov poprípade iných receptov podľa chuti. Obsah konopných ..
  1,60€
 • Pestrec mariánsky – plod mletý 500g
  Pestrec mariánsky je bylinný prostriedok odvodený z rastliny pestreca mariánskeho, známeho tiež ako Silybum marianum. Táto pichľavá rastlina má výrazné fialové kvety a biele žily, o ktorých tradičné pr&ia..
  6,49€
 • BASMATI RYŽA 500g
  Basmati ryža patrí medzi najkvalitnejšie ryže sveta, ak nie je najkvalitnejšou vôbec. Pestuje sa výlučne na úpätí Himalájí, v čisto prírodnom prostredí, kde ju minerálmi obohacuje voda z himalájskych ľadov..
  2,65€
 • 100% esenciálny olej BASIL (bazalka)
  Olej vhodný pre septembrové dni. Rozhodli sme sa pre tento olej, pretože súvisí s imunitou, posilňuje mozgovú činnosť, čo ocenia určite naše deti – či už žiaci alebo študenti, lebo nabehnúť po 2 mesiacoch prázdnin na iný r..
  3,85€
 • 100% esenciálny olej BERGAMOT
  Svieža citrusová vôňa sa používa v starostlivosti o pokožku, je často súčasťou dámskych aj pánskych parfémov. Aké sú pozitívne účinky tohto oleja na organizmus? Inhalácia pri prechladnutí a&nb..
  3,85€
 • 100% esenciálny olej CINNAMON (škorica)
  Krajina pôvodu: Srí Lanka Objem: 10 ml Použitie: Niekoľko kvapiek do aromalampy alebo odparovača. Dôležité upozornenie: Uchovávajte mimo dosah detí. Nepoužívajte neriedené na pokožku. V koncentrovanom stave dráždi oči, d&ya..
  3,35€
 • 100% esenciálny olej CLOVE LEAF (klinček)
  Krajina pôvodu: Madagaskar Objem: 10 ml Použitie: Niekoľko kvapiek do aromalampy alebo odparovača. Dôležité upozornenie: Uchovávajte mimo dosah detí. Nepoužívajte neriedené na pokožku. V koncentrovanom stave dráždi oči, dýc..
  3,00€
 • 100% esenciálny olej CYPRESS (Cyprus)
  Predstavujeme ďalší menej známy esenciálny olej – dnes to je CYPRUS. Svieža ihličnato-živicová vôňa predstavuje symbol dlhovekosti, expanzie, v minulosti sa považoval tiež za symbol smútku a útechy. Kedy môžeme tento olej..
  3,35€
 • 100% esenciálny olej EUCALYPTUS (eukaluptus)
  Krajina pôvodu: Čína Objem: 10 ml Použitie: Niekoľko kvapiek do aromalampy alebo odparovača. Dôležité upozornenie: Uchovávajte mimo dosah detí. Nepoužívajte neriedené na pokožku. V koncentrovanom stave dráždi oči, dý..
  2,65€
 • 100% esenciálny olej FENNEL (fenikel)
  Používate FENIKEL? Známe ajurvédske korenie máme na našom E-shope už dlho, dnes Vám doporučujeme tiež esenciálny olej z tohto semena. Feniklový esenciálny olej má sladkú bylinnú vôňu, ktorá rozpus..
  3,35€
 • 100% esenciálny olej GRAPEFRUIT
  Krajina pôvodu: Izrael Objem: 10 ml Použitie: Niekoľko kvapiek do aromalampy alebo odparovača. Dôležité upozornenie: Uchovávajte mimo dosah detí. Nepoužívajte neriedené na pokožku. V koncentrovanom stave dráždi oči, dýchacie ..
  3,50€
 • 100% esenciálny olej LAVENDER (levanduľa)
  Krajina pôvodu: Francúzsko Objem: 10 ml Použitie: Niekoľko kvapiek do aromalampy alebo odparovača. Dôležité upozornenie: Uchovávajte mimo dosah detí. Nepoužívajte neriedené na pokožku. V koncentrovanom stave dráždi oči, ..
  3,05€